"Dookoła Bałtyku" to niezwykła podróż śladami wyjątkowych smaków ryb bałtyckich. Poznaj Wita "Tasaka" Szychowskiego i dołącz do niego w wędrówce po polskich wybrzeżach. Posłuchaj historii opowiadanych przez osoby, które los związał z naszym morzem oraz poznaj ciekawe przepisy na bałtyckie ryby. Sam Wit o tej przygodzie mówi tak:

"I oto jestem. Kucharz z ponad 20-letnim doświadczeniem z marzeniami i planami na własną restaurację. Ale jak to z planami często bywa... życie lubi je weryfikować. W momencie, gdy  już rozglądałem się za lokalami w Warszawie, dostałem ciekawą propozycję. Propozycję poprowadzenia programu o rybach, kulturze i ludziach Bałtyku. W mojej drodze zawodowej zjeździłem praktycznie całą Polskę, choć dziwnym trafem regiony Pomorza dotychczas pozostawały dla mnie tajemnicą i ziemią niezbadaną. Oczywiście naczytałem się wcześniej książek o rybach i Bałtyku, ale to nie to samo, co osobiste dotknięcie tematu. Wierzę, że nic w życiu nie dzieje się przypadkiem. A jako, że podróż jest doświadczeniem, a doświadczenie rozwojem, odstawiłem na bok myślenie o własnej knajpie, spakowałem swój tasak oraz notatnik do plecaka i ruszyłem w kierunku przygody. Przygody, która mam nadzieję rozwinie nie tylko moje kucharskie umiejętności, ale także mnie jako człowieka. Bałtyku, nadchodzę! "

Ciasteczka
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.

Więcej